Soğuk Oda Tamir

Soğuk Oda tamir ekipmanları için sogukodatamir.com üzerinden hizmet alabilirsiniz.
Soğuk depo uygulanma alanları çok geniştir.
+ 4 veya – 18 ürünlerinizi muhafaza ettiğiniz ve satışı yapan veya gıda malzemesi bulunduran çeşitli sektörlerde soğuk odalar mevcuttur. Farklı büyüklükte bulunan soğuk odaların tamirleri düzgün yapılmadığı zaman sürekli tamire gereksinim duymaktadır.

Soğuk oda arızaları için yedek parça değişiminde 1 yıl garantiyle ve tamiri yapan işletmemiz 7/24 servis sağlamaktadır. 7 gün 24 saat boyunca teknik servis hizmetine ulaşabileceğiniz en uygun soğuk oda tamir yapan firmamız, www.sogukodatamir.com ‘dan ulaşabileceğiniz kadar sizlere yakındır. Acil Çağrı Telefonumuz: 0 552 877 91 91

Soğuk oda servisi, market dolaplarınızı, kasap reyon dolaplarınızı, sütlük, Şarküteri reyonlarınızı, Şişe soğutucu dolaplarınızı olmak üzere tüm ürün soğutucuları bulunan soğuk oda dolapları teknik servisi hizmeti vermekteyiz.

Soğutma Sistemleri tamir servisi olarak, acil hızlı bir müdahale gerektiren işlerinizde 7/24 servis hizmeti vermekteyiz.
Uzman kadromuz ve profesyonel ekiplerimizle tüm müşterilerimizin Soğuk Oda Dolaplarının Teknik Servisi hizmetini mobil araçlarımızla nöbetçi ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Soğuk Oda Tamirinde Neler Yapılır?

Soğuk odalarınız, market dolaplarınız, sütlük, havuz dolabı
Soğuk oda panel de montaj
Market dolabı, sütlük, havuz dolabı tamiri, değişimi
Soğuk oda, market dolabı, sütlük, havuz dolabı dijital termostat değişimi
Soğuk oda, kapı tamir, sıfır değişimi
Soğuk oda, expasıon valf değişimi
Soğuk oda, market dolabı, sütlük, motor grubu tamiri, değişimi
Soğuk oda, market dolabı, havuz dolabı kondanser tamir, değişimi
Soğuk oda, sütlük, havuz dolabı fan motoru tamiri, değişimi
Merkezi soğutma sistem tamiri, montajı, de montajı
Soğuk odaların, market dolaplarınızın, gaz kaçak tespiti, gaz şarjı
Merkezi sistem tamir, değişim
Soğuk Oda Teknik Servisi, bakımı

Soğuk odalarınızda bulunan şoklu veya soğuk kalması gereken yiyecek ve içecek ürünlerinizi, muhafaza edebilmeniz için soğutma sisteminizin düzgün çalışması gerekmektedir.

Soğutma sisteminin çalışmasında oluşacak aksaklıklarda ürünlerinizin bozulması kaçınılmaz sonuçlar oluşmaktadır. Aksaklıklarla sistemin çalışması mümkün değildir, arızalı parçaların tamiri mümkünse tamir edilerek veya yenisiyle değiştirilerek acil olarak soğutma sisteminin düzgün çalışması gerekmektedir.

Bu esnada Soğuk Oda teknik servisimiz devreye girmektedir.
Arızanızın tespiti yapılarak gerekli kontroller sağlanarak işlemleriniz yapılıp sistem çalıştırılır ve kontrollü bir şekilde çalışır soğutur ve garantili bir şekilde teslim edilir.