Soğuk odada oluşan arızaların nedenleri, soğuk oda soğutma sistemleri yoğun çalıştırıldığı için ısı kaybı yaşanabilmektedir. Bu türlü ısı kayıpları durumlarında, servis aramadan önce yapmanız gerekenler ise şunlardır.

  1. Enerjinizi kontrol ediniz.
  2. Kontrol panelinizde sigortalarınızı kontrol ediniz.
  3. Dış ünite ve iç ünitelerinizi kontrol ediniz.
  4. İç ünitenizde buzlanma olup olmadığını kontrol ediniz.
  5. Her şey normal seyrinde ise müşteri hizmetlerimizden gerekli arızanızla ilgili bilgi alabilirsiniz.
  6. Durumun kritik ve aciliyet durumunu öğrenebilirsiniz.
  7. En yakın servisimizi arayabilirsiniz.
  8. Siz neredeyseniz biz de oradayız.

Soğuk Oda Teknik Servisi

 

Soğuk odada oluşan arızaların nedenleri, arızanın kaynağını anlayamadığınız durumlarda ise direkt olarak Soğuk oda tamir teknik servisini arayınız. Soğuk oda arızası ve bakımı önemli bir konu olup sizlerin de dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bu konuda hassas davranılması gerekmektedir.

Soğutma tamir, bakım, montaj, arıza hassas olduğundan bilmeyen kişiler tarafından yapılan Soğuk oda tamiri, Soğuk odanın problemini daha da büyütmektedir. Bu yüzden isini bilmeyen kişilere Tamir, bakim yaptırmayınız. Soğuk oda deposu konusunda ustalaşmış ve gerekli is ehliyetli kişiler ile çalışarak, Soğuk odalarınızın onarımını yaptırabilirsiniz. Soğuk odanın içerisinde Muhafaza ettiğiniz ürünlerin bozulmaması için sorunun başladığı andan itibaren tedbirinizi alarak, Soğuk Oda Tamir servisimizi arayınız. Ustalarımız Soğuk oda tamir hizmeti için sizlere hızlıca gelerek içerisinde bulunan bozulabilecek ürünlerin bozulmadan Soğuk oda tamirini gerekli bakımlarını yaparak sizlerin islerinizin aksatmadan çalışmanıza devam ettireceklerdir.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin.