+ 4 ile – 2 Arasında Soğuk odalarda tutulması gereken gıdalarınız et ürünleriniz çeşit yerlerde saklayabilirsiniz. Soğuk odada sakladığınız ürünler dondurulmuş ise – 18 şok soğuk oda derecesini ayarlanmış soğuk odalarda dondurulmuş ürünlerin çözünmeden muhafaza edebilirsiniz.

Soğuk oda da tutulması gereken ürünleri yine bu derecesine göre odalarda saklayarak bozulmasını engelleyebilirsiniz. Bu Soguk odalar fabrikalarda, Marketlerde, market ana depolarında, narenciye fabrikalarında, yemek fabrikalarında, Sebze meyve halinde balıkçılar da bulunmaktadır. Daha pek çok yerde mevcut bu soğuk odalar sıklıkla arızalanmaktadır. Arıza veren soğuk odalar için Acil 7/ 24 hizmet almanız için sogukodatamir.com bulabilirsiniz. Acil çağrı ekibimiz Acil çağrınıza hemen gelir ve müdahalesini yapar.

Soğuk odalar çoğunlukla fabrikalarda yer alırken, artık kasap, manav, balık, marketlerde bile kullanılmaktadır.

Soğuk oda onarım servisleri sizlere programlı bakım hizmeti sunarak depolarınızdaki arızların minimum düşüre bilmektedir. Soğutma sistemleri genelde programlı bakım planlaması içinde yapa bilmektelerdir. Bu bakımlar programlı yaptırıldığı sürece, soğuk hava depolarında yaşanacak sorunların önüne geçilebilmektedir.

Soğuk oda onarım servisleri bakımların ücretlerini ve yaptıkları diğer masrafların ücretlerini ayrıca almaktadırlar.

Daha büyük sorunlarla karşılaşmamak adına, işini iyi bilen soğutma konusunda uzman kişilere yaptırılan işlerinizi güvence altına alın.